Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 4/5
na podstawie 4 opinii gości

Apartamenty na Starówce

ul. Ogarna 107, centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Na 1 miejscu wśród 30
najczęściej rezerwowanych hoteli, hosteli, apartamentów
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg w Trójmieście dla 6093 osób.
Poleć ofertę:
Średnia ocena turystów: 
Joanna (Warszawa)
2011-07-11
Rank:  
Świetna lokalizacja, dwa kroki od Długiego Targu i Neptuna, a jednocześnie cicha. Wygodny parking przed kamienicą. Przestronny, wygodny apartament dla 9 osób. Dobrze wyposażony (lodówka, zmywarka, pralka, czajnik, TV, naczynia kuchenne). W kuchi jest duży stół, co przy większej ilości znających się osób jest fajnym rozwiązaniem, bo można przy nim wspólnie jeść, dyskutować. Mieszkanie jest czyste, ale przydałoby się wykonać kilka napraw: spod prysznica wycieka woda, niektóre rolety same sie otwierają, szafa bez drzwi, przepalone żarówki). Przydałoby się też żelazko i suszarka. Mieszkanie bardzo OK, ale nie można go określić jako luksusowe. Niemniej jednak bardzo polecam.
Ewa (-)
2008-08-26
Rank:  
Trzy razy skończyłem osiemnaście lat, ale nie wiedziałem,że w Polsce jest coś tak wspaniałego jak Gdańsk. Oliwę odwiedziłem jako kilkuletnie pachole, ale okazało się,że w Gdańsku nigdy nie byłem. Oj,chciałoby się tam zamieszkać na dłużej. Przynajmniej tygodniowy pobyt w Trójmieście powinien znajdować się jako obligatoryjna wycieczka każdej ponadgimnazjalnej szkoły. To tu po- winny odbywać się "zielone szkoły". Tu powinno się uczyć historii Polski. Przez tydzień czułem się jakbym ocierał się o średniowiecze.Słowa uz- nania dla konserwatorów,historyków, pasjonatów. Czapki z głów panowie, czapki z głów ! Mimo tragicznych strat jakie przyniosła "wschodnia wolnośc" w 1945, rzeczywistość jaką zastaliśmy powaliła nas (żonę i mnie, córkę mniej) na ziemię. Z całą pewnością będziemy robili wszystko,żeby ponownie odwiedzić Gdańsk.Będziemy szukali możliwości ponownego zamieszkania w willi "Zacisze" przy Ogarnej 107, ale przed przyjazdem poproszę o do- datkowe (czyt. przyzwoite) sprzątanie. Z krwawiącym sercem muszę okreś- lić stan sanitarny apartamentu nr 7,jako niedostateczny. Doskonała loka- libacja nie upoważnia do zlekceważenia spraw sanitarnych. Nic to jednak z tym co spotkało nas w informacji turystycznej(tej vis a vis ratusza). Zbliżał się dzień 15 sierpnia . Spodziewaliśmy się, że w związku z tym zmieni się nieco organizacja życia w mieście. Gdzie jak gdzie ,ale w informacji nas poinformują na co możemy liczyć. Inte- resowała nas możliwość wstępu do muzeów. Dowiedzieliśmy się(ten pan po prawej stronie),że 15 sierpnia wszystkie muzea są zamknięte. Okazało się ,że trafiliśmy do dezinformacji. Oczywiście mogliśmy wejść do wielu obiektów i efektywnie wykorzystać to piątkowe popołudnie. Powiedziała nam o tym sympatyczna pani,od której kupowaliśmy bilety do Domu Uphagena. To właśnie tę osobę należałoby zatrudnić w informacji. Są to zupełnie niepotrzebne zgrzyty. Niekompetentnych ludzi należy eli- minować szczególnie z miejsc gdzie mają kontakt z turystami no i opła- cani są budżetowymi pieniędzmi. Tak się mają nasze wrażenia z tygodniowej wycieczki do Trójmiasta .
Janusz (Kigswinford)
2008-07-16
Rank:  
Apartament wporządku, czysto i ładnie urządzony, odejmyje tylko punkt za brak mikrofali i tostera, no i pościel nie za bardzo (czysta oczywiscie, ale nie dopasowana, wrzęcz za mała, brakowalo prześcieradeł)
Wojciech (Warszawa)
2008-04-07
Rank:  
Jestem bardzo zadowaolony z pobytu w Apartamencie na Starówce. Lokalizacja wspaniała , Apartament o wysokim standardzie , odpowiednio wyposażony , wygodny i higienicznie utrzymany . Godny polecenia najlepszym Przyjaciołom.
Twoja opinia pomoże innym podjąć właściwą decyzję
Pomóż innym dokonać wyboru i podjąć decyzję o rezerwacji - pamiętaj, że Ty także możesz potrzebować podobnego wsparcia.
Oceniany: Apartamenty na Starówce
Imię:
Miejsce zamieszkania:
Ocena:
Miejsce na Twoja opinię:

Wpisz słowo z obrazka:   

Podobne oferty noclegów w pobliżu

zobacz wszystkie oferty apartamentów w Gdansku, Sopocie, Gdynii i okolicach ›

Reklama

Apartamenty w Gdańsku
 
English version Old Town Apartments in english