Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 4/5
na podstawie 2 opinii gości

Ogarna Apartament

ul. Ogarna 111/112, mieszkanie 3, centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Na 5 miejscu wśród 30
najczęściej rezerwowanych hoteli, hosteli, apartamentów
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg w Trójmieście dla 6093 osób.
Poleć ofertę:
Cennik:
 
Wysoki sezon (maj - wrzesień)
Apartament dla 5 osób – 300 PLN (60 PLN za osobę)
 
Niski sezon (październik - kwiecień)
Apartament dla 5 osób – 250 PLN (50 PLN za osobę)

Opis:
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia apartamentu położonego w samym centrum Gdańska. W nowocześnie urządzonym wnętrzu możecie Państwo spędzić urlop zarówno latem, jak i poza sezonem. Niezależny apartament z pełnym wyposażeniem pozwala też firmom na zakwaterowanie swoich pracowników na dłuższe okresy .

Pokoje:
Apartament zajmuje powierzchnię 40 m2. W jego skład wchodzą: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Dla naszych gości przygotowaliśmy pięć miejsc noclegowych. W sypialni znajdują się dwa pojedyncze łóżka. W pokoju dziennym jest rozkładana kanapa i pojedyńcze łóżko, stół z krzesłami oraz telewizor. W aneksie kuchennym znajduje się nowoczesna zabudowa z pełnym wyposażeniem oraz kompletną zastawą stołową.

Dodatkowe informacje:

Internet: bezpłatny, przewodowy.
Parking: bezpłatny, prywatny jest dostępny na miejscu i nie jest konieczna rezerwacja. Dzieci i dodatkowe łóżka: dzieci do lat 3 - pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach. Jedno dziecko do lat 2 - opłata w wysokości 30 PLN za osobę, za dobę, na łóżeczku niemowlęcym. Jedno starsze dziecko lub dorośli - opłata w wysokości 30 PLN za osobę, za dobę, na dodatkowym łóżku. Maksymalna liczba dodatkowych łóżek w pokoju to 1.Maksymalna liczba łóżeczek niemowlęcych w pokoju to 1. Jakiekolwiek dodatkowe łóżka oraz łóżeczka dla dzieci dostępne są jedynie na życzenie i muszą zostać potwierdzone przez hotel. Dodatkowe opłaty nie zostaną automatycznie doliczone do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą zostać uregulowane bezpośrednio w hotelu.
Zwierzęta: są akceptowane na życzenie. Bez dodatkowych opłat.


Atrakcje w pobliżu:
Urocza okolica wśród zabytków Starego Miasta gwarantuje doskonałe warunki do spędzania wolnego czasu. Uczestnicząc w wydarzeniach kulturalnych Gdańska np. Jarmark Dominikański, nasi goście mogą poczuć atmosferę starego grodu nad Motławą.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Podobne oferty noclegów w pobliżu

zobacz wszystkie oferty apartamentów w Gdansku, Sopocie, Gdynii i okolicach ›

Reklama

Apartamenty w Gdańsku
 
English version Ogarna Apartment in english